menü
Serviscell
servis
cell
Sıkça Sorulan Sorular

Evet, her veli sistemimize kayıt yaptırabilir. Eğer okullarına ait servis araçlarında henüz kullanılmıyorsa, velilerin bize başvurması halinde sisteme geçişleri sağlanacaktır.

Evet, mümkündür. Bize başvurulması yeterlidir.

İletişim bilgilerimizden bize ulaşmanız yeterlidir. Telefon numaralarımızdan arayabilir ya da e-posta adreslerimize mail gönderebilirsiniz.

Kayıt olma ve aranmaya başlama süreci ile ilgili SMS lerle bilgilendirileceksiniz. Kaydınız onaylandıktan sonra 24 saat içinde aranmaya başlayacaksınız.

Sistemimiz, sabah ve akşam velilerin tanımlı telefon numaralarına, kendi tercihlerine göre belirlemiş oldukları mesafeden okul servis aracının geldiğini, sesli arama ve mobil bildirim ile haber verir. Ayrıca sistem, öğrencinizin araca bindiğini, indiğini ve okula giriş ya da çıkış yaptığı bilgilerini de bildirim şeklinde gönderir.

Her veli sabah ve akşam için dilediği kadar GSM ve sabit telefon numarası tanımlayabilmektedir. Böyle bir talep durumunda lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Evet mümkün, sisteme kayıtlı olan her veli mobil uygulamamız ve veli sayfamız üzerinden, güzergah saatleri içerisinde servis araçlarını anlık izleyebilmektedir.

Mobil uygulama ve web sayfamız üzerinden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak geçmişe ait bütün raporları görüntüleyebilirsiniz.

Sistem bildirimleri sabah ve akşam, servis aracı evinize yaklaştığında telefonlarınıza arama ve mobil bildirim olarak gelir ve bildirim detayı sesli olarak verilmektedir.

Evet, alabilirsiniz. Veli tercihine göre tüm bildirimler SMS olarak da yapılabilmektedir. Dilerseniz, SMS ve arama bildiriminin her ikisini birlikte de alabilirsiniz.

Evet, servis aracının okula giriş ve çıkış bildirimlerini hem SMS hem de arama olarak alabilirsiniz.

Evet, bu bilgi mobil uygulamamız üzerinden sesli bildirim olarak verilecektir.

Evet, telefonunuzun kapalı ya da ulaşılamaz olduğu zamanlarda sistem otomatik olarak yedek olarak tanımlamış olduğunuz numaralara bildirim gönderecektir.

Telefonunuz meşgulse sistem sizi 10 saniye içerisinde tekrar arar. Telefonunuzdaki “bekleme modu” özelliğini aktif hale getirdiğiniz de, sistem size çağrı yaptığı zaman, başka bir görüşme yapsanız bile, telefonunuza gelen çağrıyı görebilirsiniz.

Sistemin herhangi bir nedenle geçici olarak devre dışı kalma durumunda; sistem, otomatik olarak, sizi bu arıza ile ilgili bilgilendirecek ve sizden çocuğunuzu, sistemin çağrısını beklemeden, servisin geliş saatlerini esas alarak, 5 dakika önce servisi beklediği noktaya çıkarmanızı isteyecektir. Servisinizin geliş saatinin ortalamasını da size bildirecektir.

Mobil uygulamalarımızdan ya da web sayfamız üzerinden,, öğrencinizin servisi kullanmayacağı günü işaretleyebilirsiniz. Böylece hem sistem bildirimlerinizi yapmayacak hem de servis sürücünüz ve okulunuz öğrencinizin gelmeyeceği ile ilgili bilgilendirilecek.

Dilediğiniz zaman mobil uygulamalarımızdan sabah ve akşam için telefon numaralarınızı ve mesafe bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.

Aynı aracı kullanan kardeşler için sözleşme kapsamındaki indirimler uygulanacaktır.

Sosyal Medyada Serviscell

Basında Serviscell
Velileri sevindirecek uygulama
Velilere ‘Serviscell’ hizmeti
Özel kolejde velilere Serviscell hizmeti
Turkcell’den 'ServisCell' kampanyası
Öğrenciler artık servis beklemeyecek
Mersin Öğrenci Güvenliğine Teknolojik Önlem
Öğrenciler servis beklemeyecek
Öğrenci ve velinin “servis” sorunu bitiyor
SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN BİZİ TAKİP EDİN