Veliler Açısından Sağlanan Fayda ve Özellikler
Veliler; sabah ve akşam servis aracının bekleme noktasına ne zaman geleceğini, öğrencilerinin sabah gidiş ve akşam dönüşlerde servis aracına binip binmediğini ve servis aracının okula saat kaçta giriş çıkış yaptığını Serviscell sayesinde anlık öğrenirler ve böylece velilerin yaşamış olduğu kaygı ve sıkıntılar ortadan kalkar.
Veli Yönetim PaneliTakip
Veliler mobil uygulama ve serviscell.com.tr üzerinden Serviscell bildirimlerini ve raporlarını anlık alabilmektedir. Telefon numaralarını, aranmak istedikleri mesafeyi, kullanıcı şifresi gibi tüm bilgileri online olarak değiştirebilmektedir.Veliler, servis aracını, servis saatleri içinde harita üzerinden anlık takip edebilmektedir.
Bilgilendirmeİzleme
Servis aracı, tanımlı mesafeye geldiğinde, veli telefonuna sesli arama ve SMS ile bildirim yapılır.Veliler, servis aracını servis saatleri içinde (araçta kamera varsa) online izleyebilmektedir.
Bindi/İndi/BinmediFarklı Adres Tanımlama
Öğrencinin servis aracına bindiği, indiği ve binmediği bilgisi velilere anında bildirilmektedir.Bir öğrenci için birkaç farklı Binme/İnme noktası tanımlanabilmektedir.
Okula Giriş/ÇıkışOrtalama Saat
Servis aracının okula giriş ve okuldan çıkış bilgisi velilere anında bildirilmektedir.Veliler, sabah ve akşam, servis aracının ortalama geldiği saatleri görebilmektedir.
BinmeyecekDestek Hattı
Veliler, öğrencilerinin servise binmeyeceğini, tarih bazında, mobil uygulama ve serviscell.com.tr üzerinden bildirebilmektedir.Veliler ihtiyaç halinde, destek hattından, mobil uygulama ve serviscell.com.tr üzerinden taleplerini, Serviscell ekibine anında bildirebilmektedir.