Sürücülere Sağlanan Fayda ve Özellikler
Sürücülerin, bekleme ve bekletilmeden kaynaklı yaşadığı tüm sorunlar, Serviscell sistemi ile son bulmaktadır.
Kolay kullanımı ile tam bir sürücü dostu olan Serviscell Sürücü Ekranı sayesinde, servis firmaları ve servis sürücüleri verdikleri hizmetle ilgili tüm süreçlere rahatlıkla hâkim olurken veli memnuniyetini de en üst düzeye taşırlar. Servis hizmetlerinde yaşanan sorunların tamamının çözülmesi, velilerin profesyonel, başarılı, konforlu ve güvenli bir hizmet almasını sağlar.
Yoklama/Bindi/indi/BinmediÖğrenci Listesi
Sürücüler, her öğrenci için anlık olarak “öğrenci servise bindi, binmedi, indi” şeklinde yoklama yapabilmektedir.Sürücüler, tanımlı güncel öğrenci listesini; öğrencilerin fotoğrafları ve adres bilgileriyle birlikte güzergâh bazında görebilmektedir.
Etüt/Misafir ÖğrenciGüzergâh Bilgileri
Sürücüler, her öğrenci için “etüt öğrencisi” sorgusu ve tanımlaması yapabilmektedir.Sürücüler, tanımlı tüm güncel güzergâh bilgilerini, servis başlama ve bitiş saatleri ile birlikte görebilmektedir.
Süreç YönetimiNavigasyon
Sürücüler, velilere yapılan bilgilendirmeleri saat ve mesafe bazında anlık görebilmektedir.Sürücüler, navigasyon özelliği sayesinde harita üzerinde, tanımlı güzergâhlarını ve tüm öğrencilerini adresleriyle birlikte görebilmektedir.