Serviscell'in Amacı Nedir?

Serviscell ile, okul servislerinin bekleme noktalarına gecikmelerinden ve bekletilmelerinden dolayı; öğrencilerin, anne – babaların, servis firmaları ile şoförlerinin ve okulların yaşadıkları sıkıntıları ortadan kaldırarak, taraflar arasında kaliteli bir hizmetin ve memnuniyetin sağlanması amaçlanmıştır.

Serviscell Yoksa; Yaşayacağınız Ana Sorunlar
  • Servisin öğrenci bekleme noktasına geç ulaşması, öğrencinin sokakta uzun süre beklemesine, dolayısıyla soğuk hava gibi olumsuz koşullara daha uzun süre maruz kalmasına ve güvenlik sorunlarına yol açabilmektedir.

  • Servisin tam olarak ne zaman bekleme noktasına varacağını bilmemek, anne - babaların servisi kaçırma endişesi yaşamalarına ya da çocuklarının sokakta uzun süre beklediğini görerek sıkıntı duymalarına neden olabilmektedir.

  • Öğrencilerin bekleme noktasına gecikmesinden ötürü, okul servisleri diğer bekleme noktalarına ve dolayısıyla okula geç varabilmektedir.

  • Sürüş sırasında velilerin servis şoförünü telefonla meşgul etmeleri, gerek şoförün, gerekse araçtaki diğer çocukların seyahat güvenliğini olumsuz etkilemektedir.

  • Velilerin servisin gecikmesinden yakınmak amacıyla okula sıkça telefon etmeleri, okul yöneticilerinin iş yükünü artırmakta olduğu gibi, asıl görevlerine odaklanmalarına da engel olmaktadır.