Servis Firmasına Sağlanan Fayda ve Özellikler
Servis firmalarının, tüm hizmetlerini başarılı bir şekilde verebilmesi için gerekli olan bütün özellikler ve çözümler Serviscell Yönetim Sistemi tarafından karşılanabilmektedir.
Servis hizmetlerindeki tüm süreçleri, anlık ve geçmişe yönelik olarak en geniş anlamda takip, kontrol ederek denetleyebilmekte ve yönetebilmektedir.
Servis firmaları, Serviscell sistemi sayesinde başarılı ve sorunsuz bir hizmet vererek; veli, öğrenci ve okul yönetiminin memnuniyetlerini en yüksek düzeye çıkarabilir. Servis firması hizmet kalitesi ile birlikte marka imajı yaratarak profesyonel ve başarılı bir yapıya sahip olmaktadırlar.
Takip ÖzelliğiÖğrenci Ekleme ve Çıkarma
Servis firması yetkilileri, servis araçlarını anlık ve geçmişe yönelik takip ve kontrol ederek yönetebilmektedir.Sistem ile güzergâhlara öğrenci ekleme ve çıkarma yapılabilmektedir.
Geçmiş TakipAraç Göreve Çıkmadı Uyarısı
Servis araçlarının geçmiş hareketleri görüntülenebilmektedir.Servis aracı zamanında göreve başlamazsa, ilgili yetkililer sistem tarafından uyarılmaktadır.
Öğrenci Listesi OluşturmaAraç Güzergâha Çıkmadı Uyarısı
Öğrenci kayıtları detaylı olarak sınıf bazında tanımlanabilmektedir.Servis aracı zamanında güzergâha giriş yapmazsa, ilgili yetkililer sistem tarafından uyarılmaktadır.
Güzergâh listesi oluşturmaGüzergâh KM Bilgisi
Sistem haritaları üzerinden pratik bir şekilde güzergahlara öğrenci ataması yapılabilmektedir.Güzergâh bilgileri km bazında raporlanmaktadır.
Güzergâh OluşturmaAraç Değişimi
Sistem üzerinden, istenildiği kadar güzergâh oluşturulabilmektedir.Olası bir araç değişikliğinde mobil sürücü ekranları sayesinde kesintisiz hizmet verilmektedir.
Güzergâh DeğişimiRaporlama
Sistem üzerinden pratik bir şekilde güzergâh değişimi yapılabilmektedir.Servis araçlarına ait, Hız, Km, konum, bekleme, İhlaller gibi tüm bilgiler anlık ve geçmişe yönelik olarak raporlanmaktadır.
Araç Ekleme ve ÇıkarmaSürücü Değişimi
Sistem üzerinden araç ekleme ve çıkarma yapılabilmektedir.Sürücü değişikliği durumunda, navigasyon özelliği ile gecikmesiz ve sorunsuz hizmet verilebilmektedir.
Araç Güzergâh Ataması
Sistem üzerinden istenilen araca güzergâh ataması yapılabilmektedir.