Okul Yönetimine Sağlanan Fayda ve Özellikler
Serviscell sistemi sayesinde, servis hizmetlerinde yaşanan sorun ve aksamaların nerdeyse tamamının çözülmesi ile veliler servis hizmetlerinden büyük memnuniyet duymakta ve bu sayede okul yönetimlerinin servis sorunlarından kaynaklı yaşadığı maddi ve manevi zararlar ortadan kalkmaktadır.
Okul yönetimi, Serviscell yönetim sistemi ile aldığı servis hizmetlerinin tüm süreçlerini anlık ve geçmişe yönelik olark en geniş anlamda takip, kontrol ederek denetleyebilmekte ve yönetebilmektedir.
Servis Hizmeti Takip KontrolTakip ve Hız Kontrol
Servis hizmetlerinin takibi, kontrolü, denetimi, anlık ve geçmişe yönelik raporlaması yapılabilmektedir.Servis hizmetlerinin takibi, kontrolü, denetimi, anlık ve geçmişe yönelik raporlaması yapılabilmektedir.
Güzergâh BilgisiGünlük Servise Binen Sayısı
Okul yönetimi, tüm güzergâh verilerine araç bazında hâkim olarak denetleyebilmektedir.Servis aracına binen öğrenci sayısı anlık görüntülenerek raporlanabilmektedir.
Öğrenci Mekânsal Veri BilgisiGüzergâh KM Bilgisi
Öğrencilerin adres verilerine hâkim olarak harita konumları ile birlikte denetleyebilmektedir.Güzergâh bilgileri km bazında raporlanmaktadır.
Servis Aracı Giriş Çıkış KontrolAnaliz ve Raporlama
Servis araçlarının okula giriş ve okuldan çıkış bilgileri anlık olarak raporlanmaktadır.Servis hizmetleri en geniş anlamda raporlanarak analiz edilebilmektedir.
Öğrenci Serviste Kalma Süresi
Öğrencilerin servis aracında kalma süreleri raporlanarak denetlenebilmektedir.